Hikayemiz

Mutfağım; ürettiğimde ortaya çıkan her şeyini sevdiğim… Sesiyle, birbirine karışan kokularıyla, dağılıp düzelmesiyle, içinde tatlı tuzlu birçok tadın olduğu hayatı, hayatın her gün yeniden ve yeniden başladığını anlatır bana. Uyandığın andan uyuyuncaya kadar yaşam sunarsın mutfakta.

Böyle gördüm hep ama içimde uyur gibi duran bu duygumu fark etmem ise 2021 yazı. Yeni bir şeyler denemek hevesindeyim, mevsim meyveleri var önümde, mis gibi kokan… bir araya getirdik bunları annemle, kim kimle en çok yakışacaksa, bize göre tabii… Pişirirken mest olduk kokudan.

Ve kahvaltılarımızın yeni güzellikleri, reçellerimiz böyle girdi hayatımıza. Derken misafirlerimize yani dostlarımıza, sevdiklerimize ulaştı…

2022 yazı ile beraber “nilin” adıyla yerel kaynaklı ve özenle seçilmiş malzemeleri geleneksel reçetelerle birleştirip, alışılmışın bazen biraz dışında farklı ürünleri denemeye, lezzetinden ve faydasından emin olduklarımızla size ulaşmaya devam ediyoruz.

Belki keyifli kahvaltılarınızın, sevdiklerinizle sohbetlerinizin arasına katılarak... Yetişemediğinizde, yorulduğunuzda hayatınıza kolaylık sağlayarak… Belki de sağlıklı, enerji veren bir atıştırmalık olarak...

Birbirimizi hiç görmemiş olsak da ben sizin kalbinize dokunacağım, sizinle tanışmamıza vesile olacak.

Farklı hayatlarımızın ortak hikayelerinde, bana iyi gelenin, yaparken çok iyi hissettirenin size de geçmesine, şifa olmasına ve mutluluğunuzun artmasına niyet ediyorum siz afiyetle yediğinizde.

  • Yerel kaynaklı, özenle seçilmiş, doğal ve taze malzemeler kullanılır.

  • Geleneksel reçeteler, otantik yöntemler ile hazırlanır.

  • Ürünlerimiz hiçbir şekilde koruyucu, katkı maddesi, yapay tatlandırıcı, aroma veya renklendirici içermez.

  • Lezzeti ve faydayı bir arada sunmayı öncelik ediniriz.

1 / 4