Kargo ve Teslimat Politikası

Kargo ücretli mi?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız 500,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 500,00 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 50,00 TL olarak ödeme tutarınıza eklenmektedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı veya ödeme kontrolü tamamlandıktan sonra en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilerek belirtilen adrese gönderilecektir. Hafta içi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta sonu veya resmi tatil günleri verilen siparişler ise tatili takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. Ürünler İstanbul merkezli firmamızdan, anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gönderilecektir. Tarafımızca kaynaklanan aksaklıklar veya beklenmedik durumlarda, üyelik bilgilerinizle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle, doğru ve eksiksiz üyelik bilgileri vermeniz önemlidir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz, anlaşmalı kargo firmasına aktarıldıktan sonra, teslimat adresinizin İstanbul'a olan uzaklığına bağlı olarak 1-3 iş günü içinde size teslim edilecektir. Ancak, teslimat adresinizin kargo şubelerine olan uzaklığı teslimat süresini etkileyebilir. Kargodan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumuyla ilgili bilgilendirme, sipariş onayınız ve kargo takip numarası gibi tüm süreçler, e-posta yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Ayrıca, üye girişi yaparak hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

Siparişim eksik ya da hasarlı gelirse ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle yapılan teslimatlarda, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Eğer paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisi yanında paketi açıp kontrol ediniz. Ürünü teslim aldıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğinizi kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Eğer üründe hasar tespit ederseniz, ürünü teslim almayıp kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz ve tutanağı en kısa zamanda bizimle paylaşınız.

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaştığında, talebinize göre yeni ürün gönderimi veya siparişin iptali ve para iadesi yapılacaktır.